Kim jesteśmy?

Cześć, tu Karol. Jestem właścicielem firmy i osobą odpowiedzialną za kierunek rozwoju Spacerów 3D. Wybierając współpracowników staram się tworzyć zespół, który zawsze będzie dobrze odzwierciedlać wartości, jakie przyświecają Spacery 3D od samego początku. Poznaj moją historię, a będziesz w stanie wyobrazić sobie, jakimi ludźmi są osoby angażowane do pracy w Spacery 3D.

Właściciel firmy – czyli kto?

Od zawsze związany z fotografią, moim celem jest oszczędzanie czasu klientów. Dlatego pokażę Państwu, kim jestem i co robię. Konkretnie i bez lania wody – o mnie.

Doświadczony fotograf, który poszerzył kompetencje i zaczął realizować zdjęcia panoramiczne i wirtualne spacery 3D. Wykorzystuję moje zdolności, przede wszystkim pomagając klientom efektywnie i efektownie prezentować biznes w sieci. Nieustannie szukam nowych sposobów na jeszcze lepsze wykorzystanie moich fotograficznych talentów przy użyciu nowoczesnych narzędzi i technik.

Chodź, pokażę Ci moją drogę…

Bycie fotografem to moja pasja. Zawodowo zajmuję się nią ponad 20 lat. W tym czasie wykonałem kilkaset tysięcy zdjęć, głównie przy fotografii okolicznościowej, ale też produktowej czy reportażowej. Zawsze chętnie sięgałem po nowe rozwiązania – nie bałem się uczyć nowych technologii i formatów.

Działalność prowadzę od 2002 roku. W tym czasie wiele się nauczyłem. Szukałem też swojej ścieżki do spełnienia. Nie było łatwo – równolegle do mojej działalności gospodarczej pracowałem na etacie.

 

Lecimy dalej…

Szukając sposobów na rozwinięcie swoich umiejętności, w 2017 roku zainteresowałem się dronami. Wtedy poświęciłem się nauce robienia profesjonalnych zdjęć i filmów za pomocą dronów. Efekt? W rezultacie mojej edukacji zrobiłem licencję/świadectwo kwalifikacji VLOS i BVLOS na drony. Wykorzystuję je, by poszerzyć perspektywę 😉

Mimo

  • mojego zapału do nauki,
  • wrodzonej ciekawości do innowacji w dziedzinie fotografii,
  • radości z pracy,

trudno było mi rozwijać się w ukochanej specjalizacji, łącząc własną działalność z etatem.

Cel wart ryzyka

Myślę, że kto stoi w miejscu, ten się cofa. W związku z tym, w pewnym momencie postanowiłem zaryzykować: rzuciłem etat, by w pełni poświęcić się temu, co daje mi najwięcej satysfakcji. Szukając sposobów na dalszy rozwój, doszedłem do kolejnego kamienia milowego w moim życiu.

Od lutego tego roku (2019) skupiłem się na rozwoju swojej firmy. Szukając innowacyjnych technologii, zauważyłem, że zdjęcia sferyczne złożone w wirtualne spacery zwiększają potencjał biznesu do przyciągania klientów. Właśnie tego szukałem – innowacyjnej technologii, której nie można nabyć i zamówić „za rogiem”. Innymi słowy: poczułem, że wirtualny przemysł to strzał w dziesiątkę. Umieszczając spacery 3D dla firm w sieci szybko dostałem odznakę rekomendowanego fotografa Google Street View Trusted.

Pracując nad projektami wizualizacji, w ogromnym stopniu korzystam z mojego wieloletniego doświadczenia fotograficznego. Wizualizacja wnętrz 3D pozwala moim klientom przyciągać zainteresowanie potencjalnych konsumentów, podobnie jak dobrze wykorzystana klasyczna fotografia: zwiększa szanse zachęcenia do korzystania z usług.

Teraz wiesz o mnie więcej. A jeśli zastanawiasz się, co może zrobić wirtualny spacer dla Twojej firmy to: przede wszystkim uwiarygodni biznes; skraca czas potrzebny na domknięcie sprzedaży. Więcej argumentów odpowiadających na pytanie, dlaczego spacery 3D? znajdziesz w podlinkowanej zakładce 😉

 

Projekt i realizacja semidea.pl