Wirtualne wycieczki: jacht Rozważna PHILA 880 – czarter Aggello

30 października 2019 Realizacje

Zdjęcia panoramiczne jachtu ułożone w spacer 3D pozwalają nam skrupulatnie sprawdzić, co tak naprawdę zawiera oferta czarteru. Taki rodzaj ekspozycji jachtu nie pozostawia wątpliwości: klient może przespacerować się po jachcie bez wychodzenia z domu. To wielka oszczędność czasu i spora zachęta do tego, by skorzystać z oferty zawierającej tego typu prezentację.

Rozważny krok

Większość osób szukających obiektów czy usług przez internet zastanawia się i porównuje wiele ofert przed zakupem. Przycisk kup/zamów teraz kliknie tylko garstka – Ci, którzy są pewni i przekonani do naszej oferty. W przypadku czarteru jachtu wirtualny spacer pozwala skonfrontować wyobrażenia z faktami: widzimy jak wygląda pokład, jesteśmy w stanie zajrzeć we wszystkie zakamarki wnętrza. W przypadku tej realizacji możemy zauważyć, że jest to jacht o szerokim pokładzie, zapewniający dużą swobodę podczas żeglugi. 

Wirtualne wycieczki: jacht w całej okazałości

Spacerując po wnętrzu, dostrzeżemy na przykład, że kambuz jest wyposażony w kuchenkę gazową. Na spokojnie, bez presji czasowej przyjrzymy się też podwójnym kojom rufowym i dziobowej koi z rozsuwanym zamknięciem. Możemy też na własne oczy zobaczyć, jak wygląda i gdzie umieszczony jest telewizor oraz radio, a także jakie gabaryty ma lodówka. 

Taka prezentacja wnętrza jachtu to sposób na przekonujące pokazanie jego atutów. Idealnie dla osób, które planują przedłużony weekend ze znajomymi. A przecież szukając miejsca na wakacje czy weekendowy wypad chcemy zweryfikować każdy szczegół.

Sprawdź też podobną realizację:

Wirtualne wycieczki: jacht Wild Angel Bavaria 50 Cruiser

Losowe realizacje

Projekt i realizacja semidea.pl