Luksusowy MAESTRO 42 w 3D

14 listopada 2023 Realizacje

To przykład, że nie warto poddawać się ograniczeniom, a śmiało dać popłynąć wyobraźni. Wirtualny spacer 3D po jachcie to ciekawy, pobudzający kreatywność przykład wykorzystania nowoczesnej technologii. Schemat jest prosty: jeżeli dla klienta ważny jest wygląd danego miejsca – to znak, że wirtualny spacer to dobry pomysł.

W tym przypadku mamy do czynienia z wizualizacją luksusowego jachtu motorowego. Wartość dla użytkowników, to możliwość sprawdzenia układu i wyposażenia przez internet. Dzięki temu osoby chcące wyczarterować jacht są w stanie docenić komfort, jaki oferuje ta jednostka. 

Gołym okiem

Spacerując pod pokładem widzimy, jaka jest konstrukcja jachtu. Możemy przejść przez 3 kabiny, sprawdzić ilość pryszniców, rozejrzeć się wokół siebie, by zauważyć i docenić układ oraz styl wnętrza. „Chodząc” po burcie łatwo można wyobrażać już sobie lekkie kołysanie jednostki, szum wiatru zapach wody… Wzbudzanie takich skojarzeń zwiększa szanse, na wybranie właśnie tej propozycji.

Spacer wirtualny pozwala osobom szukającym jachtu do czarteru szybko sprawdzić, czy przystaje do ich potrzeb. Dzięki temu potencjalny klient wie, czego oczekiwać i może bez wątpliwości wyczarterować jacht.

Chcesz wyczarterować ten lub inny luksusowy jacht na Mazurach – skorzystaj z oferty IRR Yachts

Losowe realizacje

Projekt i realizacja semidea.pl