Kontakt

Jagodowa 18 08-110 Siedlce

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. I gotowi do pracy nawet nad bardzo nietypowymi zleceniami. Na terenie całej Polski. Naszymi umiejętnościami możemy też wesprzeć agencje reklamowe, szukająceoutsourcingu wirtualnych spacerów.

  Wiem, że klientom zależy na czasie. Dlatego zawsze pracujemy sprawnie, by jak najszybciej widoczny był efekt naszych działań w postaci lepszego zasięgu marki.

  Wszystko jest możliwe…

  Nie przypadkowo na stronie nie ma dokładnego cennika. Każda realizacja jest inna, wystarczy zerknąć na nasze portfolio. Różnią się założenia, ilość przestrzeni do obfotografowania, liczba zdjęć sferycznych i czas dojazdu. Na cenę wpływają też ewentualne dodatkowe elementy zlecenia np. nagranie krótkich filmów na Social Media klienta.

  Biznes to ludzie

  Wiemy, że warto poznać sposób myślenia potencjalnego partnera biznesowego. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z paczką informacji o o firmie.

  Masz wątpliwości? Zweryfikuj je przez kontakt

  Rozważasz zlecenie wirtualnego spaceru? Myślisz o zaprezentowaniu procesu produkcji lub swojej firmy od kuchni? A może chodzi Ci po głowie stworzenie filmu 3D lub materiału kręconego dronem?

  Mamy perspektywę 360 – możemy pomóc we wszystkich pracach związanych z nowoczesną fotografią, elastycznie dopasowując nasze umiejętności do specyficznych potrzeb Twojej branży?

  Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego lub kontaktu przez telefon/mail, abyśmy mogli zapoznać się z Państwa potrzebami i pytaniami. Z chęcią doradzimy i pomożemy dopasować zastosowanie technologii do konkretnego przypadku – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

  Projekt i realizacja semidea.pl