Autodrom JASTRZĄB – wirtualny spacer 3D

14 listopada 2023 Realizacje

Wirtualny spacer 3D w AUTODROM Jastrząb to idealny sposób na wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Współcześnie ludzie wyszukują w sieci ciekawych atrakcji, prezentów, zapoznając się z ofertami firm i porównując je między sobą. W takiej sytuacji wszystko, co pomoże wyróżnić się na tle konkurencji jest bezcenne.

Wizualizacja wnętrz w 3D

Wirtualny spacer  3D w Autodrom Jastrząb to przykład realizacji dla jednej z branż, w których interaktywne spacery stają się niemalże standardem. Pokazanie wnętrz, klimatu i wyposażenia obiektu pozwala przemówić do zamawiającego. I skłonić go do wybrania właśnie naszej oferty.

Internauta może zweryfikować własnymi oczami to, co deklaruje firma. W tym przypadku widzimy na przykład, że restauracja z tarasem widokowym zachęca do odwiedzenia i skorzystania z oferty. Możemy też przyjrzeć się wyglądowi boksów garażowych lub obejrzeć wyposażoną przestrzeń serwisową

Kilka minut poświęcone na spacer po wnętrzach daje nam jasną wizję charakteru obiektu. W istocie, czujemy się już prawie tak, jakbyśmy tam byli a interaktywne menu pozwala szybko zapoznać się z wybranym pomieszczeniem w 3D.

Zobacz jak wygląda wizytówka Google Street View

Losowe realizacje

Projekt i realizacja semidea.pl