Hotel&SPA Hetman w 3D

4 września 2021 Realizacje

Wirtualny spacer 3D w Hotel&SPA Hetman to idealny sposób na wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Współcześnie goście wyszukują w internecie wiele potencjalnych noclegów, zapoznając się z ofertami hoteli i porównując je między sobą. W takiej sytuacji wszystko, co pomoże wyróżnić się na tle konkurencji jest bezcenne.

Wizualizacja wnętrz 3D

Wirtualny spacer – w Hotel&SPA Hetman to przykład realizacji dla jednej z branż, w których interaktywne spacery stają się niemalże standardem. Pokazanie wnętrz, klimatu i wyposażenia obiektu pozwala przemówić do zamawiającego. I skłonić go do wybrania właśnie naszej oferty.

Internauta może zweryfikować własnymi oczami to, co deklaruje hotel. W tym przypadku widzimy na przykład, że pokoje są wykończone w wysokim standardzie, a SPA zachęca do odwiedzenia i skorzystania z oferty. Możemy też przyjrzeć się wyglądowi łazienki, czy rodzajom łóżek.

Kilka minut poświęcone na spacer po hotelowych wnętrzach daje nam jasną wizję charakteru obiektu. W istocie, czujemy się już prawie tak, jakbyśmy tam byli a interaktywne menu pozwala szybko zapoznać się z wybranym pomieszczeniem w 3D.

Losowe realizacje

Projekt i realizacja semidea.pl