Interaktywny spacer 3D dla MATRIX Hurtownia Narzędzi

6 grudnia 2019 Realizacje

Interaktywny spacer 3D dla MATRIX Hurtownia Narzędzi

Wybierając hurtownię lub sklep internetowy, szukając produktów będziemy starali się wybrać partnera, który wzbudza zaufanie. Często korzystamy z serwisów aukcyjnych, ale dalej sprzedający pozostają dla nas „anonimowi”. Wchodzimy na stronę, przeglądamy, klikamy, kupujemy i czekamy na dostawę. Doskonałym uzupełnieniem takiej działalności jest interaktywny spacer 3D.  Z perspektywy właściciela i zespołu wirtualny przemysł jest sposobem na wyjście do ludzi.

Na przykładzie realizacji w Hurtowni Narzędzi MATRIX w Siedlcach widzimy, że spacery 3D mogą być sposobem na skojarzenie sklepu z dobrymi, markowymi narzędziami, szerokim asortymentem. Możemy też pokazać klientowi, czego może się spodziewać po przyjeździe do naszej firmy – oszacuje jakimi możliwościami dysponujemy.

Jak widzimy na pokazanej w opisywanym case realizacji, bardzo poręcznym zabiegiem jest również wplecenie w wirtualny spacer interaktywnych przekierowań do poszczególnych działów w sklepie internetowym. Jest to swoiste “CTA” czyli tzw. wezwanie do akcji – w tym przypadku sprzedaży.

Zobacz Interaktywny spacer 3D dla MATRIX Hurtownia Narzędzi na pełnym ekranie

Losowe realizacje

Projekt i realizacja semidea.pl