Spacer interaktywny – pokoje hotelowe LILA

30 października 2019 Realizacje

Spacer interaktywny pokoju hotelowego to idealny sposób na wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Współcześnie goście wyszukują w internecie wiele potencjalnych noclegów, zapoznając się z ofertami hoteli i porównując je między sobą. W takiej sytuacji wszystko, co pomoże wyróżnić się na tle konkurencji jest bezcenne

Wizualizacja wnętrz 3D

Wirtualny spacer – pokoje Hotelowe Lila to przykład realizacji dla jednej z branż, w których interaktywne spacery stają się niemalże standardem. Pokazanie wnętrz, klimatu i wyposażenia obiektu pozwala przemówić do zamawiającego. Iskłonić go do wybrania właśnie naszej oferty. 

Internauta może zweryfikować własnymi oczami to, co deklaruje hotel. W tym przypadku widzimy na przykład, że kuchnie są w pełni wyposażone. Możemy też przyjrzeć się wyglądowi łazienki, czy rodzajom łóżek.  

Kilka minut poświęcone na spacer po hotelowych wnętrzach daje nam jasną wizję charakteru obiektu. W istocie, czujemy się już prawie tak, jakbyśmy tam byli a zabawna adnotacja o schodach to kolejny sposób na zwrócenie uwagi potencjalnego klienta. 

Losowe realizacje

Projekt i realizacja semidea.pl